Нашите клиенти

София
  • 2 АЕГ "Томас Джеферсън"
  • 2 СУ "Акад. Емилиян Станев"
  • 5 ОУ "Иван Вазов"
  • 7 СУ "Свети седмочисленици"
  • 10 СУ "Теодор Траянов"
  • 17 СУ "Дамян Груев"
  • 18 СУ "Уилям Гладстон"
  • 19 СУ "Елин Пелин"
  • 25 ОУ "Д-р Петър Берон"
  • 31 СУЧЕМ "Иван Вазов"
  • 32 СУИЧЕ "Св. Климент Охридски"
  • 33 ЕГ "Света София"
  • 40 СУ "Луи Пастьор"
  • 41 ОУ "Св. Патриарх Евтимий"
  • 46 ОУ "Константин Фотинов"
  • 48 ОУ "Йосиф Ковачев"
  • 51 СУ "Елисавета Багряна"
  • 61 ОУ "Св. св. Кирил и Методий"
  • 63 ОУ "Христо Ботев"
  • 64 ОУ "Цар Симеон"
  • 74 СУ "Гоце Делчев"
  • 78 СУ "Христо Смирненски"
  • 79 СУ "Индира Ганди"
  • 81 СУ "Виктор Юго"
  • 83 ОУ "Елин Пелин"
  • 90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"
  • 97 СУ "Братя Миладинови"
  • 109 ОУ "Христо Смирненски"
  • 112 ОУ "Стоян Заимов"
  • 120 ОУ "Георги Раковски"
  • 130 СУ "Стефан Караджа"
  • 138 СУ "Проф. Васил Златарски"
  • 140 СУ "Иван Богоров"
  • 142 ОУ "Веселин Ханчев"
  • 145 ОУ "Симеон Радев"
  • 149 СУ "Иван Хаджийски"
  • 156 ОУ "Васил Левски"
  • 157 ГИЧЕ "Сесар Вайехо"
  • 166 Спортно училище "Васил Левски"
  • НГДЕК
  • НУКК Италиански лицей
  • ПГЖТ "Никола Корчев"
  • ПГИИ "Професор Николай Райнов"
  • ПГИЧЕ "Свети Методий"
  • ПГМЕ "Никола Вапцаров"
  • ПГТ "Макгахан"
  • СПГЕ "Джон Атанасов"
  • ЧСУ "Абрахам Линкълн"
  • ЧСУ "Дружба"
  • ЧСУ "Евлоги и Христо Георгиеви"
  • ЧСУ "Петко Славейков"
  • ЧОУ "Д-р Мария Монтесори"
  • ЧОУ "Джани Родари"
  • ЧОУ "Изгрев"
  • ЧОУ "Томас Едисън"
  • International School Uwekind
  • НУ "Отец Паисий" (Елин Пелин)
  • ОУ "Димчо Дебелянов" (Говедарци)
  • ОУ "Никола Вапцаров" (Ботевград)
  • ОУ "Христо Ботев" (Равно поле)
  • СУ "Св. Климент Охридски" (Костенец)
  • СУ "Св. Климент Охридски" (Сливница)
  • СУ "Христо Ботев" (Ихтиман)
  • СУ "Христо Ботев" (Етрополе)
  • СУ "Христо Ясенов" (Етрополе)
  • ПГМЕ (Пирдоп)
  • ПГ по керамика (Елин Пелин)
Пловдив
  • ОУ "Васил Петлешков"
  • ОУ "Димитър Димов"
  • ОУ "Димитър Талев"
  • ОУ "Елин Пелин"
  • ОУ "Екзарх Антим I"
  • ОУ "Стоян Михайловски"
  • СУ "Найден Геров"
  • СУ "Пейо Яворов"
  • Спортно училище "Васил Левски"
  • ЕГ "Иван Вазов"
  • ЕГ "Пловдив"
  • МГ "Акад. К. Попов"
  • ПГЕЕ
  • ЧСУ "Дружба"
  • ОУ "Васил Левски" (Брестник)
  • ОУ "Димитър Камбуров" (Стрелци)
  • ОУ "Петър Бонев" (Перущица)
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (Стрелци)
  • ОУ "Христо Смирненски" (Строево)
  • СУ "Асен Златаров" (Първомай)
  • СУ "Отец Паисий" (Стамболийски)
Бургас
  • ОУ "Александър Георгиев-Коджакафалията"
  • ОУ "Антон Страшимиров"
  • ОУ "Братя Миладинови"
  • ОУ "Васил Левски"
  • ОУ "Елин Пелин"
  • ОУ "Св. Климент Охридски"
  • СУ "Епископ Константин Преславски"
  • СУ "Димчо Дебелянов"
  • СУ "Иван Вазов"
  • СУ "Петко Росен"
  • ВСУ "Захари Стоянов"
  • ПГПНЕ "Гьоте"
  • ГПЧЕ "Васил Левски"
  • НУМСИ "Проф. Панчо Владигеров"
  • ПГХТ "Акад. Н. Д. Зелинский"
  • ОУ "Св. Паисий Хилендарски" (Каблешково)
  • СУ "Елин Пелин" (Руен)
  • СУ "Никола Вапцаров" (Айтос)
  • СУ "Христо Ботев" (Карнобат)
  • СУ "Христо Смирненски" (Карнобат)
Варна
  • ОУ "Васил Априлов"
  • ОУ "Васил Друмев"
  • СУ "Пейо Яворов"
  • МГ "Д-р Петър Берон"
  • ГПЧЕ "Йоан Екзарх"
  • Варненска търговска гимназия
  • Професионална гимназия по туризъм
  • ЧОУ "Талант"
  • ЧЕГ "Джордж Байрон"
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (Старо Оряхово)
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (Градинарово)
Разград
  • ОУ "Васил Левски"
  • ОУ "Никола Вапцаров"
  • ОУ "Никола Икономов"
  • ОУ "Отец Паисий"
  • ОУ "Васил Левски" (Исперих)
  • ОУ "Паисий Хилендарски" (Езерче)
  • ОУ "Свети Климент" (Юпер)
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (Сеслав)
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (Трапище)
  • ОУ "Христо Ботев" (Лудогорци)
  • СУ "Христо Ботев" (Лозница)
  • ПГ (Кубрат)
  • ПГСС "Хан Аспарух" (Исперих)
Шумен
  • СУ "Сава Доброплодни"
  • НУ "Борис Първи" (Крива река)
  • ОУ "Васил Априлов" (Смядово)
  • ОУ "Васил Левски" (Мировци)
  • ОУ "Йордан Йовков" (Браничево)
  • ОУ "Св. Климент Охридски" (Пет Могили)
  • ОУ "Св. Климент Охридски" (Стоян Михайловски)
  • ОУ "Христо Ботев" (Каспичан)
  • СУ "Георги Раковски" (Каолиново)
  • СУ "Цанко Церовски" (Никола Козлево)
Стара Загора
  • СУ "Христо Смирненски"
  • ПМГ "Гео Милев"
  • ПГЕ "Джон Атанасов"
  • СУ "Васил Левски" (Гълъбово)
  • ОУ "Мати Болгария" (Казанлък)
  • СУ "Пейо Яворов" (Чирпан)
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (Дъбово)
  • ОУ "Христо Ботев" (Енина)
  • ОУ "Христо Ботев" (Казанлък)
  • ПГ "Петко Стайнов" (Казанлък)
Велико Търново
  • ОУ "Димитър Благоев"
  • ОУ "Петко Славейков"
  • СУ "Вела Благоева"
  • ПГ по моден дизайн
  • НУ "Цани Гинчев" (Лясковец)
  • ОУ "Отец Паисий" (Писарево)
  • ОУ "Христо Ботев" (Ресен)
  • СУ "Бачо Киро" (Павликени)
  • СУ "Иван Момчилов" (Елена)
  • СУ "Максим Райкович" (Лясковец)
  • ПГЕЕ "Михаил Ломоносов" (Горня Оряховица)
  • Училище по изкуства и занаяти "Димитър Екимов" (Русаля)
Пазарджик
  • ПГМЕТ
  • ОУ "Георги Бенковски" (Велинград)
  • ОУ "Константин Величков" (Паталеница)
  • ОУ "Отец Паисий" (Огняново)
  • ОУ "Отец Паисий" (Говедаре)
  • ОУ "Христо Ботев" (Семчиново)
  • СУ "Васил Левски" (Велинград)
  • СУ "Климент Охридски" (Ракитово)
Смолян
  • СУ "Отец Паисий"
  • ОУ "Бачо Киро" (Забърдо)
  • ОУ "Гео Милев" (Грохотно)
  • СУ "Димитър Благоев" (Доспат)
  • СУ "Никола Вапцаров" (Борино)
  • СУ "Св. св. Кирил и Методий" (Рудозем)
  • СУ "Христо Ботев" (Девин)
Русе
  • ОУ "Тома Кърджиев"
  • ОУ "Никола Обретенов"
  • СУ "Св. Константин-Кирил Философ"
  • НУИ "Проф. Веселин Стоянов"
  • ПГДВА "Йосиф Вондрак"
  • Професионална гимназия по транспорт
  • СУ "Панайот Волов" (Бяла)
Перник
  • 8 ОУ "Кракра Пернишки"
  • 9 ОУ "Темелко Ненков"
  • 12 ОУ "Васил Левски"
  • 13 ОУ "Св. св. Кирил и Методий"
  • ОУ "Св. Иван Рилски"
  • СУ "Петко Славейков"
  • ПМГ "Христо Смирненски"
  • ОУ "Васил Левски" (Брезник)
  • ОУ "Иван Вазов" (Извор)
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (Драгичево)
Добрич
  • СУ "Любен Каравелов"
  • ПГМТЕ "Михаил Ломоносов"
  • ФСГ "Васил Левски"
  • ОУ "Д-р Петър Берон" (Коларци)
  • ОУ "Йордан Йовков" (Каварна)
  • ОУ "Христо Ботев" (Кардам)
  • ОУ "Христо Смирненски" (Генерал Тошево)
  • ПГЗ "Тодор Рачински" (Генерал Тошево)
Ловеч
  • ОУ "Иван Рилски"
  • ОУ "Васил Левски" (Голям Извор)
  • ОУ "Васил Левски" (Орешене)
  • ОУ "Георги Бенковски" (Рибарица)
  • ОУ "Христо Ботев" (Румянцево)
  • ОУ "Неофит Рилски" (Дерманци)
  • СУ "Васил Левски" (Ябланица)
  • СУ "Св. Климент Охридски" (Троян)
  • Национална гимназия по приложни изкуства (Троян)
Кърджали
  • ОУ "Климент Охридски"
  • СУ "Отец Паисий"
  • ОУ "Васил Левски" (Тихомир)
  • ОУ "Елин Пелин" (Стражец)
  • ПГТ "Христо Смирненски" (Крумовград)
  • ПГТХВП "Кирил и Методий" (Момчилград)
Благоевград
  • Благоевградска Професионална Гимназия
  • ОУ "Братя Миладинови" (Годешево)
  • ОУ "Гоце Делчев" (Беслен)
  • ОУ "Св. Климент Охридски" (Добринище)
  • СУ "Св. Паисий Хилендарски" (Кресна)
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (Места)
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (Туховища)
Видин
  • ОУ "Иван Вазов"
  • ГПЧЕ "Йордан Радичков"
  • ПГ "Проф. д-р Асен Златаров"
  • ПМГ "Екзарх Антим I"
  • СУ "Васил Левски" (Кула)
Плевен
  • ОУ "Д-р Петър Берон"
  • СУ "Пейо Яворов"
  • НУИ "Панайот Пипков"
  • ПГМХТ
  • ПГТ "Алеко Константинов"
Сливен
  • ОУ "Димитър Петров"
  • ОУ "Панайот Хитов"
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий"
  • НУ "Св. Паисий Хилендарски" (Нова Загора)
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (Коньово)
Враца
  • СУ "Козма Тричков"
  • СУ "Отец Паисий"
  • Спортно училище "Св. Климент Охридски"
  • ОУ "Христо Ботев" (Мездра)
  • СУ "Иван Вазов" (Мездра)
Хасково
  • ГПЧЕ "Проф. д-р Асен Златаров"
  • ПМГ "Акад. Боян Петканчин"
  • ФСГ "Атанас Буров"
  • ОУ "Димитър Матевски" (Меричлери)
Силистра
  • ОУ "Иван Вазов"
  • СУ "Васил Левски" (Дулово)
  • СУ "Христо Ботев" (Тутракан)
  • ПГМСС "Никола Вапцаров" (Средище)
Ямбол
  • ОУ "Д-р Петър Берон"
  • ОУ "Николай Петрини"
  • ОУ "Петко Славейков"
  • ПТГ "Иван Райнов"
Кюстендил
  • ОУ "Даскал Димитри"
  • ОУ "Евлоги Георгиев" (Дупница)
  • ОУ "Кирил и Методий" (Дупница)
  • ОУ "Никола Вапцаров" (Бобов дол)
Търговище
  • ОУ "Христо Ботев"
  • ОУ "Св. Паисий Хилендарски" (Надарево)
  • ОУ "Отец Паисий" (Подгорица)
Монтана
  • 5 СУ "Христо Ботев"
  • ПГПЧЕ "Петър Богдан"
  • ПГХЗ "Дмитрий Менделеев" (Лом)
Габрово
  • ОУ "Проф. Пенчо Райков" (Трявна)