Нашите клиенти

Благоевград
  • БПГ
  • ОУ "Гоце Делчев" (с. Беслен)
  • ОУ "Братя Миладинови" (с. Годешево)
  • ІІІ-то ОУ "Братя Миладинови" (Гоце Делчев)
  • ОУ "Св. Климент Охридски" (Добринище)
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (с. Места)
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (с. Туховища)
  • СУ "Св.Паисий Хилендарски" (Кресна)
  • СУ "Никола Й. Вапцаров" (Хаджидимово)

Бургас
  • ОУ "А. Георгиев-Коджакафалията"
  • ОУ "Антон Страшимиров"
  • ОУ "Братя Миладинови"
  • ОУ "Васил Априлов"
  • ОУ "Васил Левски"
  • ОУ "Елин Пелин"
  • ОУ "Св.Климент Охридски"
  • ВСУ
  • НУМСИ
  • СУ "Димчо Дебелянов"
  • СУ "Еп. Константин Преславски"
  • СУ "Иван Вазов"
  • СУ "Петко Росен"
  • НЕГ "Гьоте"
  • ПГХТ "Акад. Н. Д. Зелинский"
  • ПГЧЕ "В. Левски"
  • ОУ П. Хилендаски (Каблешково)
  • ОУ "Св. Паисий Хилендарски" (Каблешково)
  • ОбУ "Св. св. Кирил и Методий" (Обзор)
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (с. Порой)
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (с. Равда)
  • СУ "Н. Й. Вапцаров" (Айтос)
  • СУ "Христо Ботев" (Карнобат)
  • СУ "Любен Каравелов" (Несебър)
  • СУ "Елин Пелин" (с. Руен)

Варна
  • І ОУ "Св. княз Борис І"
  • ОУ "Васил Априлов"
  • ОУ "Васил Друмев"
  • ОУ "Захари Стоянов"
  • ОУ "Отец Паисий"
  • ОУ "Св.св.Кирил и Методий"
  • VІІ СУ "Найден Геров"
  • ОУ "Добри Чинтулов"
  • СУ "Пейо Кр. Яворов"
  • СУ за ХНИ "К. Преславски"
  • ЧЕГИЧЕ "Джордж Байрон"
  • ГПЧЕ "Йоан Екзарх"
  • МГ "Д-р П. Берон"
  • ПГТ "Проф. д-р Асен Златаров"
  • ВТГ "Г. С. Раковски"
  • ЧОУ "Д-р Мария Монтесори"
  • ЧОУ "Талант"
  • ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" (с. Венелин)
  • ОУ "Хр.Смирненски" (с. Въглен)
  • ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" (с. Голица)
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (с. Градинарово)
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (Девня)
  • ОУ "Св. Климент Охридски" (с. Дъбравино)
  • ОбУ "Васил Левски" (с. Михалич)
  • ОУ "Васил Левски" (с. Поляците)
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (с. Старо Оряхово)
  • СУ "Христо Ботев" (с. Ветрино)
  • СУ "Васил Левски" (Девня)
  • ПГ по земедeлиe и горско ст-во (с. Стефан Караджа)

Велико Търново
  • ОУ "Д.Благоев"
  • ОУ "П.Р.Славейков"
  • СУ "Вела Благоева"
  • СУ "Емилиян Станев"
  • ПГМД
  • ПГТ "Д-р Васил Берон"
  • НУ "Ил.Макариополски" (Елена)
  • НУ "Цани Гинчев" (Лясковец)
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (с. Батак)
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (Долна Оряховица)
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (с. Овча могила)
  • ОУ "Отец Паисий" (с. Писарево)
  • ОУ "Елин Пелин" (с. Първомайци)
  • ОУ "Христо Ботев" (с. Ресен)
  • ОУ "Хр.Смирненски" (с. Самоводене)
  • СУ "Иван Николов Момчилов" (Елена)
  • СУ "М. Райкович" (Лясковец)
  • СУ "Бачо Киро" (Павликени)
  • ПГАТ "Ц.Церковски" (Павликени)
  • ПГЕЕ "М.В.Ломоносов" (Горна Оряховица)

Видин
  • ОУ "Иван Вазов"
  • ОУ "Св. Климент Охридски"
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий"
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий"
  • ОУ "Васил Левски"
  • ГПЧЕ "Йордан Радичков"
  • ППМГ "Екзарх Антим І"
  • ПГ "Проф. д-р Асен Златаров"
  • СУ "Васил Левски" (Кула)

Враца
  • СУ "Козма Тричков"
  • СУ "Отец Паисий"
  • СУ "Св. Климент Охридски"
  • НУ "П. Р. Славейков" (Роман)
  • ОУ "Христо Ботев" (с. Гложене)
  • ОУ "Христо Ботев" (Мездра)
  • ОУ "Ц. Церковски" (Мизия)
  • ОУ "Христо Ботев" (с. Търнава)
  • СУ "Христо Ботев" (с. Галиче)
  • СУ "Иван Вазов" (Мездра)
  • СУ "Васил Левски" (Роман)

Габрово
  • НУ "Васил Левски"
  • ОУ "Ст. Пешев" (Севлиево)
  • ОУ "Проф.П.Н.Райков" (Трявна)
  • СУ "Васил Левски" (Севлиево)

Добрич
  • СУ "Димитър Талев"
  • СУ "Любен Каравелов"
  • СУ "Св. Климент Охридски"
  • СУ "Св. св. Кирил и Методий"
  • ЧПГТП "Райко Цончев"
  • ПГ по ТС "М.В.Ломоносов"
  • ПГВМ
  • ФСГ "Васил Левски"
  • ОУ "Хр. Смирненски" (Генерал Тошево)
  • ОУ "Йордан Йовков" (Каварна)
  • ОУ "Христо Ботев" (с. Кардам)
  • ОбУ "Д-р П. Берон" (с. Коларци)
  • ОУ "Неофит Рилски" (с. Ловчанци)
  • ОбУ "Д. Войников (с. Победа)
  • СУ "Н. Й. ВАПЦАРОВ" (Генерал Тошево)
  • СУ "Йордан Йовков" (Тервел)
  • ПГ ПО ЗЕМЕДЕЛИЕ (Генерал Тошево)

Кърджали
  • ОУ "Св. Кл. Охридски"
  • СУ "Отец Паисий"
  • ПГ по туризъм
  • ПГИ "Алеко Константинов"
  • ОУ "Михаил Христов" (с. Аврен)
  • ДОУ "Васил Левски" (с. Егрек)
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (с. Стремци)
  • ОУ "Васил Левски" (с. Тихомир)
  • СУ "Паисий Хилендарски" (с. Припек)
  • ПГ "Св. св. Кирил и Методий" (Момчилград)
  • ПГ по транспорт (Крумовград)

Кюстендил
  • VІІ ОУ "Ильо войвода"
  • ОУ "Даскал Димитри"
  • ПГСС "Св. Климент Охридски"
  • ПГТ "Н.Й.Вапцаров"
  • ОУ "Н. Вапцаров" (Бобов дол)
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (Дупница)
  • ОУ "Христо Ботев" (с. Самораново)
  • ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" (с. Яхиново)
  • СУ "Хр. Ботев" (Кочериново)

Ловеч
  • ОУ "Васил Левски"
  • НУ "Любен Каравелов" (с. Бабинци)
  • НУ "Инж. Вълков" (Луковит)
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (с. Бежаново)
  • ОУ "Васил Левски" (с. Български извор)
  • ОУ "Христо Ботев" (с. Глогово)
  • ОУ "Васил Априлов" (с. Градежница)
  • ОУ "Неофит Рилски" (с. Дерманци)
  • СУ "Бачо Киро" (Летница)
  • ОУ "Васил Левски" (с. Орешене)
  • ОУ "Георги Бенковски" (с. Рибарица)
  • ОУ "Христо Ботев" (с. Румянцево)
  • СУ "Васил Левски" (с. Голям извор)
  • СУ "Св. Климент Охридски" (Троян)
  • СУ "Св. Св. Кирил и Методий" (Угърчин)
  • СУ "Васил Левски" (Ябланица)
  • ПГ по СЕУ (Тетевен)
  • ПГМЕТ (Троян)
  • НУПИ "Проф. Венко Колев" (Троян)

Монтана
  • І ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"
  • Пето СУ "Христо Ботев"
  • ПГПЧЕ "Петър Богдан"
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (с. Ковачица)
  • ПГХЗ "Дм. Ив. Менделеев" (Лом)

Пазарджик
  • ПМГ "К. Величков"
  • Професионална гимназия по механоелектротехника
  • НУ "Кирил и Методий" (с. Черногорово)
  • ОУ Кирил и Методий (Батак)
  • ОУ "Г. Бенковски" (Велинград)
  • ОУ "Отец Паисий" (с. Говедаре)
  • ОУ "Васил Левски" (с. Грашево)
  • ОУ "Отец Паисий" (с. Огняново)
  • ОУ "Константин Величков" (с. Паталеница)
  • ОУ "Христо Ботев" (с. Семчиново)
  • ОУ "Св. Климент Охридски" (с. Фотиново)
  • СУ "Васил Левски" (Велинград)
  • СУ "Св. Климент Охридски" (Ракитово)
  • ПГХВТ "Атанас Ченгелев" (Пещера)

Перник
  • ПГТС Йордан Миланов
  • VII ОУ "Г. С. Раковски"
  • VІІІ ОУ "Кракра Пернишки"
  • XI ОУ "Елин Пелин"
  • XVI ОУ "Св. св. Кирил и Методий
  • ОУ "Св. Константин К. Философ"
  • ОУ "Свети Иван Рилски"
  • ХІІ ОУ "Васил Левски"
  • ХІІІ ОУ Св св Кирил и Методий
  • ОбУ "Темелко Ненков"
  • V СУ "П.Р. Славейков"
  • СУ "Олимпиец"
  • ПМГ "Христо Смирненски"
  • ПГЕМП "Христо Ботев"
  • ТПГ "Мария Кюри"
  • ОУ "Васил Левски" (Брезник)
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (с. Дивотино)
  • ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" (с. Драгичево)
  • ОУ "Иван Вазов" (с. Извор)
  • ОУ "Христо Смирненски" (с. Ноевци)
  • ОУ "Христо Смирненски" (Радомир)
  • СУ "Васил Левски" (Брезник)

Плевен
  • НУИ "Панайот Пипков"
  • ОУ "Д-р Петър Берон"
  • СУ "Пейо Яворов"
  • СУ "Стоян Заимов"
  • МГ "Гео Милев"
  • ПГ по МЕТ
  • ПГ по транспорт
  • ПГЛВ
  • ПГМХТ
  • ПГРТО
  • ПГ по туризъм - Плевен
  • НУ "Св. св. Кирил и Методий" (Долни Дъбник)
  • НУ "Кнежица" (Кнежа)
  • ОУ "Христо Ботев" (с. Асеновци)
  • ОУ "Васил Левски" (с. Беглеж)
  • ОУ "В.Левски" (Белене)
  • ОУ "Хр. Ботев" (с. Глава)
  • ОУ "Васил Левски" (с. Долни Луковит)
  • ОУ "Н.Рилски" (с. Обнова)
  • ОУ "Христо Ботев" (с. Пелишат)
  • ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" (с. Петърница)
  • ОбУ "Отец Паисий" (с. Радомирци)
  • ОУ "Хр.Смирненски" (Червен бряг)
  • ОУ "Христо Ботев" (с. Чомаковци)
  • ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" (с. Ясен)
  • СУ "Васил Априлов" (Долна Митрополия)
  • СУ "Неофит Рилски" (Кнежа)
  • СУ "Св.Св.Кирил и Методий" (Пордим)
  • СУ "Евлоги Георгиев" (Тръстеник)
  • ПГСС "Проф. Иван Иванов" (Долни Дъбник)
  • ПГЗ"СТЕФАН ЦАНОВ" (Кнежа)
  • ПГМЕТ "Хр.Смирненски" (Кнежа)
  • ПГМЕТ "Девети май" (Червен бряг)
  • ПГХТ "Юрий Гагарин" (Червен бряг)

Пловдив
  • ОУ "Ал.Константинов"
  • ОУ "Васил Петлешков"
  • ОУ "Д.Талев"
  • ОУ "Димитър Димов"
  • ОУ "Екзарх Антим І"
  • ОУ "Елин Пелин"
  • ОУ "Стоян Михайловски"
  • Спортно училище "Васил Левски"
  • СУ "Н. Геров"
  • СУ "П. К. Яворов"
  • СУ "Св. Паисий Хилендарски"
  • СУ "Свети Патриарх Евтимий"
  • ЕГ "Иван Вазов"
  • ЕГ "Пловдив"
  • МГ "Акад. К. Попов"
  • НТГ
  • ПГМТ "Проф. Цв. Лазаров"
  • ХГ "Св. Св. Кирил и Методий"
  • ПГЕЕ
  • ПГТ "Гоце Делчев"
  • ЧСУ "Дружба"
  • НУ "Любен Каравелов" (Съединение)
  • ОУ "Н. Рилски" (Баня)
  • ОУ "Любен Каравелов" (с. Бяла река)
  • ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" (с. Караджалово)
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (с. Марково)
  • ОУ "ПЕТЪР БОНЕВ" (Перущица)
  • ОУ "Христо Смирненски" (Раковски)
  • ОУ "Христо Ботев" (Стамболийски)
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (с. Стрелци)
  • ОУ "Христо Смирненски" (с. Строево)
  • ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" (с. Чешнегирово)
  • СУ "Асен Златаров" (Първомай)
  • СУ "Отец Паисий" (Стамболийски)
  • ПГ "Генерал Владимир Заимов" (Сопот)

Разград
  • ОУ "Васил Левски"
  • ОУ "Н.Икономов"
  • ОУ "Н.Й.Вапцаров"
  • ОУ "Никола Вапцаров"
  • ОУ "Отец Паисий"
  • ППМГ "Акад.Н.Обрешков"
  • ОУ "Св. П. Хилендарски" (с. Езерче)
  • ОУ "Васил Левски" (Исперих)
  • ОУ "Христо Ботев" (с. Лудогорци)
  • ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" (с. Сеслав)
  • ОУ "Ел.Пелин" (с. Стражец)
  • ОУ "Кирил и Методий" (с. Трапище)
  • ОУ "Свети Климент" (с. Юпер)
  • СУ "Христо Ботев" (Лозница)
  • ПГ по СС "Хан Аспарух" (Исперих)
  • ПГ (Кубрат)

Русе
  • НУИ"ПРОФ.В.СТОЯНОВ"-РУСЕ
  • ОУ "Никола Обретенов"
  • ОУ "Тома Кърджиев"
  • СУЕЕ
  • ПГДВА "Йосиф Вондрак"
  • ПГ по транспорт
  • ОУ "Никола Вапцаров" (с. Иваново)
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (Сеново)
  • ОУ "Отец Паисий" (с. Тетово)
  • ОУ " Васил Левски" (с. Тръстеник)
  • СУ "Панайот Волов" (Бяла)

Силистра
  • ОУ "Иван Вазов"
  • ПМГ "Св.Климент Охридски"
  • СУ "Васил Левски" (Дулово)
  • СУ "Христо Ботев" (Тутракан)
  • ПГСС (с. Ситово)
  • ПГ МСС "Никола Вапцаров" (с. Средище)

Сливен
  • ОУ "Димитър Петров"
  • ОУ "П.Хитов"
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий"
  • ОУ "Христо Ботев"
  • НХГ "Д. ДОБРОВИЧ"
  • ПГТО "Добри Желязков"
  • ПГХТ "Акад. Н. Неделчев"
  • ПГЕЕ "Мария Кюри"
  • НУ "Св.П. Хилендарски" (Нова Загора)
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (с. Коньово)
  • ОУ "Димитър Камбуров" (с. Стрелци)

Смолян
  • ОУ "Юрий Гагарин"
  • СУ "Отец Паисий"
  • ППМГ "Васил Левски"
  • СПГТС "Н. Й. Вапцаров"
  • ОУ "Н. Вапцаров" (с. Барутин)
  • ОУ "Гео Милев" (с. Грохотно)
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (с. Долен)
  • ОУ "Бачо Киро" (с. Забърдо)
  • ОУ "Д.Благоев" (с. Осиково)
  • ОУ "Цар Симеон I" (с. Павелско)
  • ОУ "Иван Вазов" (с. Триград)
  • ОУ "Н. Й. Вапцаров" (с. Црънча)
  • СУ "Христо Ботев" (с. Баните)
  • СУ "Н. Й. Вапцаров" (с. Борино)
  • СУ "Христо Ботев" (Девин)
  • СУ Димитър Благоев (Доспат)
  • ОУ "Христо Ботев" (с. Лясково)
  • СУ "Св. Св. Кирил и Методий" (Неделино)
  • ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (Рудозем)
  • ПГЕ "А. С. ПОПОВ" (Девин)

София (град)
  • ДГ № 179 "Синчец"
  • 1 СУ "Пенчо П. Славейков"
  • 2 АЕГ "Томас Джеферсън"
  • 2 СУ "Акад. Емилиян Станев"
  • 4 ОУ
  • 5 ОУ "Ив. Вазов"
  • 7 СУ "Свети Седмочисленици"
  • 10 СУ "Теодор Траянов"
  • 15 СУ
  • 17 СУ "Дамян Груев"
  • 18 СУ "Уилям Гладстон"
  • 19 СУ "Елин Пелин"
  • 23 СУ "Фредерик Ж.-Кюри"
  • 25 ОУ
  • 31 СУЧЕМ "Иван Вазов"
  • 32 СУИЧЕ "Св.Климент Охридски"
  • 33 ЕГ "СВЕТА СОФИЯ"
  • 40 СУ
  • 41 ОУ "Св. Патриарх Евтимий"
  • 44 СУ "Неофит Бозвели"
  • 46 ОУ "К. Фотинов"
  • 48 ОУ "Й. Ковачев"
  • 51 СУ
  • 54 СУ
  • 58 ОУ "Сергей Румянцев"
  • 61 ОУ "Св. св. Кирил и Методий
  • 62 ОУ "Христо Ботев"
  • 63 ОУ "Христо Ботев"
  • 64 ОУ
  • 74 СУ "Гоце Делчев"
  • 78 СУ "Христо Смирненски" (Банкя)
  • 79 СУ "Индира Ганди"
  • 81 СУ "Виктор Юго"
  • 83 ОУ
  • 90 СУ
  • 93 СУ "Ал. Теодоров - Балан"
  • 96 СУ "Л. Н. Толстой"
  • 97 СУ
  • 109 ОУ
  • 112 ОУ "Стоян Заимов"
  • 119 СУ "Академик М. Арнаудов"
  • 120 ОУ "Г.С.Раковски"
  • 130 СУ "Стефан Караджа"
  • 138 СУЗИЕ "Проф.В.Златарски"
  • 139 ОУ "Захарий Круша"
  • 140 СУ "Иван Богоров"
  • 142 ОУ "Веселин Ханчев"
  • 145 ОУ "Симеон Радев"
  • 149 СУ
  • 150 ОУ "Цар Симеон Първи"
  • 156 ОУ "Васил Левски"
  • 157 ГИЧЕ "Сесар Вайехо"
  • 159 ОУ
  • 166 СУ "Васил Левски"
  • 172 ОУ "Христо Ботев" (Нови Искър)
  • 192 СУ "Христо Ботев" (с. Бистрица)
  • НУТИ
  • НУККЛИИЕК (Италиански лицей)
  • СУУУС "Проф. д-р Дечо Денев"
  • ПГИЧЕ "Св. Методий"
  • ПГЖТ "Никола Корчев"
  • ПГИИ "Проф. Н. Райнов"
  • ПГМЕ
  • ПГТ "МАКГАХАН"
  • Професионална гимназия по облекло
  • СПГЕ "Джон Атанасов"
  • НГДЕК Константин Кирил Философ
  • НФСГ
  • ЧДГ Маргаритка
  • ЧОУ "Азбуки"
  • ЧОУ "Джани РоДари"
  • ЧОУ "Изгрев"
  • ЧОУ "Томас Едисън"
  • ЧСУ "Д-р Мария Монтесори"
  • ЧСУ "Дружба" - София
  • ЧСУ "Евлоги и Христо Георгиеви"
  • ЧСУ "П.Р.Славейков"
  • ЧСУ "УВЕКИНД"
  • ЧСУ "Цар Симеон Велики"
  • ЧСУЧП "Абрахам Линкълн"
  • Учебен център "Ния"

София (област)
  • НУ "Отец Паисий" (с. Елин Пелин)
  • ОбУ "Св. св. Кирил и Методий" (с. Априлово)
  • ОбУ "Св. св. Кирил и Методий" (Ботевград)
  • ОУ "Н.Й.Вапцаров" (Ботевград)
  • ОУ "Отец Паисий" (с. Врачеш)
  • ОУ "Отец Паисий" (с. Габра)
  • ОУ "Димчо Дебелянов" (с. Говедарци)
  • ОУ "Христо Ботев" (Етрополе)
  • ОУ "Христо Ботев" (с. Равно поле)
  • ОУ "Христо Максимов" (Самоков)
  • СУ "Проф.д-р Ас. Златаров" (Годеч)
  • СУ "Христо Ясенов" (Етрополе)
  • СУ "Св. Паисий Хилендарски" (Златица)
  • СУ "Христо Ботев" (Ихтиман)
  • СУ "Св. Климент Охридски" (Костенец)
  • СУ "Св. св. Кирил и Методий" (Сливница)
  • ПГ по керамика (с. Елин Пелин)
  • ПГМЕ (Пирдоп)
  • ПГПЧЕ "Алеко Константинов" (Правец)
  • ПГ "Велизар Пеев" (Своге)
  • ПГ по туризъм (Самоков)

Стара Загора
  • СУ "Христо Смирненски"
  • ППМГ "Гео Милев"
  • ПГЕ "Джон Атанасов"
  • НУ "Св. П. Хилендарски" (с. Зимница)
  • ОУ с. Александрово (с. Александрово)
  • ОУ "Васил Левски" (с. Горно Сахране)
  • ОУ "Кирил и Методий" (с. Дъбово)
  • ОУ ЕНИНА (с. Енина)
  • ОУ "КУЛАТА" (Казанлък)
  • ОУ "МАТИ БОЛГАРИЯ" (Казанлък)
  • ОУ "Н.Й.Вапцаров" (Казанлък)
  • ОУ "Св.св.Кирил и Методий" (Николаево)
  • ОбУ "Христо Ботев" (с. Опан)
  • ОУ Свети Паисий Хилендарски (с. Хаджидимитрово)
  • ОУ "Д-р П.Берон" (с. Шейново)
  • СУ "Христо Смирненски" (Гурково)
  • СУ "Васил Левски" (Гълъбово)
  • СУ "Христо Ботев" П. Баня (Павел баня)
  • СУ "П.К.Яворов" (Чирпан)
  • ПГ "Академик Петко Стайнов" (Казанлък)
  • ПГСС "Гео Милев" (Мъглиж)

Търговище
  • I ОУ "Христо Ботев"
  • ОУ "Паисий Хилендарски" (с. Надарево)
  • ОУ "Отец Паисий" (с. Подгорица)
  • ПГ "Симеон Велчев" (Омуртаг)

Хасково
  • ОУ "Св.Кл.Охридски"
  • ЕГ "Проф. д-р Асен Златаров"
  • ПМГ "Акад. Боян Петканчин"
  • ПГ по туризъм
  • ФСГ "Атанас Буров"
  • НУ "Захари Стоянов" (Любимец)
  • НУ "Св. Св. Кирил и Методий" (Тополовград)
  • НУ "Отец Паисий" (Харманли)
  • ОбУ "Св.Св.Кирил и Методий" (Димитровград)
  • ОУ "Д. Н. Матевски" (Меричлери)
  • ПЕГ "Д-р Ив. Богоров" (Димитровград)

Шумен
  • СУ "Сава Доброплодни"
  • ПГСАГ
  • НУ "Борис Първи" (с. Крива река)
  • ОУ "Йордан Йовков" (с. Браничево)
  • ОУ "Христо Ботев" (с. Друмево)
  • ОбУ "Христо Ботев" (с. Каспичан)
  • ОУ "П.П.Славейков" (с. Марково)
  • ОУ "Васил Левски" (с. Мировци)
  • ОУ "Св.Климент Охридски" (с. Пет могили)
  • ОУ "Св. Климент Охридски" (с. Стоян Михайловски)
  • ОУ "Свети св. Кирил и Методий" (с. Царев брод)
  • СУ "Георги Раковски" (Каолиново)
  • СУ "Панайот Волов" (Каспичан)
  • СУ "Цанко Б. Церковски" (с. Никола Козлево)

Ямбол
  • ОбУ "Д-р Петър Берон"
  • ОУ "Николай Петрини"
  • ОУ "П. Р. Славейков"
  • ПТГ "Иван Райнов"